Kombucha Longbrew Okurka + Koriandr

VIGO Kombucha Longbrew s příchutí Okurka a Koriander je fermentována až 10 dnů. Intenzivnější chuť ve dvou nových variantách, které Vás dostanou do kolen.

Okurka + Koriandr je vynikající směs italské okurky z Toskánska a koriandru z provincie Trentino-Alto Adige v Itálii. V téhle kombucha najdete také enzymy, elektrolyty, probiotika a živé bakterie, které vám pomohou rozjasnit váš den. Vařená pouze v malých dávkách.

Objem: 0,3l

Skladem
Kód: 265
59 Kč / ks
Kategorie: Vigo
Hmotnost: 0.4 kg

VIGO logo

823c415ed9b9ebdc80f3cb830c436df9-min

VIGO LONGBREW KOMBUCHA
OKURKA + KORIANDR

Intenzivnější chuť kombucha která je fermentovaná až 10 dnů. Osvěžující chuť okurky a koriandru. 

Naši VIGO Kombucha – Light brews již znáte. Nyní Vám však přinášíme naprostou novinku. VIGO KOMBUCHA LONG BREW. Intenzivnější chuť ve dvou nových variantách, které Vás dostanou do kolen.

VIGO Okurka + Koriandr

Okurka + Koriandr je vynikající směs italské okurky z Toskánska a koriandru z provincie Trentino-Alto Adige v Itálii. V téhle kombucha najdete také enzymy, elektrolyty, probiotika a živé bakterie, které vám pomohou rozjasnit váš den. Vařená pouze v malých dávkách.

Složení:

filtrovaná voda, fermentovaný čaj (voda, glukóza*, čaj*, kombuchové kultury) 8,5 %, organický jablečný ocet, okurkový výtažek, výtažek z koriandru (0,04%), oxid uhličitý. *= z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Minimální trvanlivost do: viz láhev. Skladujte v chladu a suchu.