Soutěž


SOUTĚŽ FOOD LABS - MINOR FIGURES

Everybody loves oves aneb Soutěž o zásobu na celý rok

 

Chceš mít doma ten nejlepší ovesný nápoj pro kávu přímo stvořený? Minor Figures Oat je číslo jedna mezi baristy po celém Česku – nejspíš ho používají i v tvé oblíbené kavárně. :-)

Takže pokud toužíš po tom si pěkně v teple a pohodlí užít do poslední kapky vyladěné cappuccino nebo chai latté, je to jasná volba.

Minor Figures Oat má jemnou chuť, která nepřebije aroma kávy (protože to je pro jejího milovníka samozřejmě gró), a navíc skvělou konzistenci k našlehání té nejpoctivější pěny. Díky tomu s ním vyšvihneš i super latté art. A pokud nevítě čím ho našlehat tak se podívejte ZDE.

Pokud jsi kávový fajnšmekr, tak tenhle nápoj doma prostě nutně potřebuješ. Skvěle s ním doplníš zásobu těch nejkvalitnějších zrn z Etiopie, Hondurasu, Rwandy, Peru, Brazílie, Ugandy, Guatemaly nebo Tanzánie.


Jak se zúčastníš soutěže a jaká jsou pravidla?

 • Snazší už to být nemůže! Stačí se registrovat na e-shopu FOOD LABS, vyplnit osobní údaje a 72 litrů Minor Figures Oat může být tvých.
 • Soutěž probíhá od 18. 1. 2021 do 28. 2. 2021.
 • Výhru ti pošleme buď najednou, nebo postupně v maximálně 4 zásilkách.
 • Zúčastnit se můžou Češi a Slováci (žijící na území ČR nebo SR). 

Tak hodně štěstí ve hře a výběrové kávě s výběrovým ovsem zdar!

 

 


 

PRAVIDLA SOUTĚŽE FOOD LABS

I. Obecná ustanovení

 1. Účastníkem soutěže se stává každý, který akceptuje pravidla soutěže, splňuje tyto podmínky, zaregistruje se na eshopu Food Labs – https://www.foodlabs.cz/registrace/ a vyplní osobní údaje ve svém profilu.
 2. Organizátorem soutěže je obchodní společnost Green Heads Services s.r.o., se sídlem na Kroftova 392/8, Praha - Smíchov , 150 00, Česká republika, IČ: 08260001, DIČ: CZ08260001 (dále jen „organizátor“).
 3. Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba s doručovací adresou na území České republiky a Slovenské republiky. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a osoby jim blízké.
 4. Organizátor nemusí uchovávat dotazy účastníků a nemá povinnost na dotazy odpovídat.
 5. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla.
 6. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodnout s konečnou platností dle vlastního uvážení.

II. Osobnostní práva a ochrana osobních údajů

 1. Účastník soutěže poskytuje registrací na eshopu Food Labs výslovný souhlas s tím, aby organizátor soutěže zpracoval jím poskytnuté osobní údaje dle podmínek ochrany osobních údajů, uvedených na webu poskytovatele. https://www.foodlabs.cz/podminky-ochrany-osobnich-udaju/
 2. Organizátor soutěže tímto informuje každého účastníka soutěže, který poskytl v soutěži svoje osobní údaje ke zpracování dle předchozího odstavce, o jeho právech vyplývajících ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění (dále jen „zákon“), tj. zejména o tom, že poskytnutí těchto údajů je dobrovolné, že účastník má právo přístupu k nim a že má právo při porušení zákona se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů s žádostí o zajištění nápravy, jakož i o dalších právech vyplývajících z §§ 11 a 21 tohoto zákona. Souhlas ke zpracování údajů může být za podmínek zákona kdykoliv odvolán na adrese sídla organizátora.

III. Mechanismus soutěže

 1. Soutěž bude probíhat v období uvedeném v oznámení příslušné soutěže.
 2. Ze všech registrací, které byly účastníky vyhotoveny v daném období, vylosuje organizátor výherce. Počet výherců bude určen vždy v oznámení příslušné soutěže.

IV. Výhry a jejich předání

 1. Výhry v soutěži a jejich počet bude určen vždy v oznámení o příslušné soutěži.
 2. Každý výherce bude informován o výhře pomocí zadané emailové adresy.
 3. Výhry budou výhercům předány buď osobním předáním nebo budou zaslány poštou na výhercem uvedenou poštovní adresu v České republice nebo na Slovensku. Při vrácení zásilky, proběhne jeden další pokus o doručení.
 4. Výhry nejsou soudně vymahatelné. Výhry jsou vždy uvedeny netto, po případném odvodu srážkové daně.

V. Zveřejnění pravidel

 1. Tato obecná, pro soutěže závazná pravidla budou zveřejněna po celou dobu trvání soutěže na webu www.foodlabs.cz