Neohodnoceno

Sada Hario V60

Možná po dripperu pokukujete už dlouho. A možná si stejně dlouho říkáte – nemám s ním žádnou zkušenost, co když mi právě tento způsob přípravy nebude vyhovovat a vyhodím peníze za něco, co použiju jednou nebo dvakrát? S kompletem Hario vedle nešlápnete ani v případě největších pochybností. Filtrovanou kávu umí výborně a rodinný rozpočet rozhodně nenabourá.

Objem: 700ml

Objednáno
Kód: 706
449 Kč / ks
Kategorie: Příslušenství
Hmotnost: 1 kg

SADA HARIO V60

Dripper s konvičkou a filtry Hario

Když jsme soupravu dripperu, 700ml konvičky a papírových filtrů vybalili poprvé, hned nás napadlo, že právě ona je ideálním „startovacím balíčkem“ pro ty, kdo si s přípravou filtrované kávy zatím příliš netykají. Je odolná, bytelná a levná, zároveň je jako každý výrobek Hario výsledkem pečlivé práce – žádné netěsnosti či uvolněné součásti nečekejte.

Komplet doporučujeme pro každého, kdo se chce jednou provždy zbavit turka a instantní kávy a hledá cenově nenáročnou alternativu. Stejně tak je vhodným dárkem pro začínající kávomily, kdy jeho největšími přednostmi jsou snadná obsluha a opět – dobrá cena. Naučíte své blízké pít kvalitní kávu?

Součástí sady je legendární dripper Hario V60 v červené plastové verzi (velikost č. 2), skleněná konvička a 40 kusů nebělených papírových filtrů.

Sada Hario V60 (VCSD-02R) v kostce:

  • Vše na přípravu filtrované kávy v jednom balení
  • Konvička na kávu s objemem 0,7 l
  • Výborný poměr kvalita - cena
  • Obsahuje také balíček 40 kusů nebělených filtrů
  • Vyrobeno v Japonsku, Hario kvalita