Neohodnoceno

Sada Hario V60 Craft

Vše, co potřebujete pro kvalitní filtrovanou kávu, výhodně v jednom balení – konvice, dripper, filtry i odměrka. Sada Hario V60 Craft je ideální pro začátečníky, kteří pokukují po dripperu, ale zatím s přípravou kávy nemají větší zkušenosti. Japonská značka Hario je zárukou kvality za rozumnou cenu.

Objem: 600ml

Skladem
Kód: 705
449 Kč / ks
Kategorie: Příslušenství ke kávě
Hmotnost: 1 kg

SADA HARIO V60 CRAFT

Dripper s konvičkou, filtry a odměrkou Hario V60 Craft

Souprava dripperu, konvice, papírových filtrů a odměrky je perfektním startovacím balíčkem pro ty, kteří si s přípravou filtrované kávy zatím příliš netykají. Je odolná, bytelná a finančně dostupná.

Hario V60 Craft (VCND-02B-EX) nabízí oproti předchozí řadě Hario V60 VCSD-02 konvici s klasickým V60 designem. Sada je prvním krokem ke kvalitní kávě pro začátečníky, ale i praktickým dárkem pro všechny, kteří už mají dost klasického turka a instantní kávy.

Japonská firma Hario vznikla už roku 1921 původně jako výrobce žáruvzdorného skla, ale ve světě kávy se proslavila až s dripperem Hario V60 v roce 1980 - snažila se jím reagovat na náročnou přípravu kávy v tehdy nejrozšířenějším Nel dripu, s Hariem to nově zvládl i začátečník. V roce 2004 jsme přivítali jeho dnešní, inovovanou verzi. A co znamená číslo 60 v názvu? Není to nic jiného než úhel, který papírový filtr svírá v nádobce. 
 

Stejně jako další výrobky Hario je i tento komplet výsledkem pečlivé práce. Nepřekvapí vás žádné netěsnosti ani uvolněné součásti. Můžete se tak spolehnout, že s ní připravíte kvalitní kávu během několika okamžiků.

Součástí sady v černé barvě je legendární dripper Hario V60 v plastové verzi (velikost č. 2), skleněná konvička, odměrka a 40 kusů bělených papírových filtrů.

Sada Hario V60 Craft v kostce:

  • Vše na přípravu filtrované kávy v jednom balení
  • Konvička na kávu s objemem 0,6 l
  • Výborný poměr ceny a kvality
  • Včetně odměrky a zásoby filtrů
  • Japonská kvalita Hario