Neohodnoceno

Balíček Barista - 6x1L

Zvýhodněný balíček těch nejlepších baristických rostlinných alternativ mléka. V balíčku naleznete po dvou kusech ovesného nápoje Minor Figures Oat M*lk a Oatly Barista a hrachový ovesný nápoj Sproud Barista.

Objem: 1000ml

Balení: 6ks

Skladem
Kód: 513
514 Kč –11 % 459 Kč / balení
Kategorie: Rostlinné nápoje
Hmotnost: 6.6 kg
mix balíček2
Akce
514 Kč –11 %

BALÍČEK BARISTA, MINOR FIGURES, OATLY A SPROUD

Zvýhodněný balíček těch nejlepších baristických alternativ mléka.

Speciálně pro baristy byly vytvořeny tyhle hvězdy mezi rostlinnými nápoji. Abyste si mohli vyzkoušet, které Vám nejvíc chutná, jsme si pro Vás připravili tenhle zvýhodněný balíček. 

Naleznete v něm ovesný nápoj Minor Figures Oat M*lk, které znáte z těch nejlepší kaváren v ČR a na Slovensku. Nesmí samozřejmě chybět jeho nevlastní bratr Oatly Barista a nově také hrachový nápoj Sproud. 

Složení Minor Figures Oat: voda, OVES (10%), řepkový olej, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, sůl 

Složení Oatly Barista: Ovesná báze (voda, oves 10%), řepkový olej, regulátor kyselosti (fosforečnan draselný), uhličitan vápenatý, fosforečnany vápenatý, jodizovaná sůl, vitamíny (D2, riboflavin, B12)

Složení Sproud Barista: Voda, hrachový protein (2,5%), agávový sirup, řepkový olej, ovesný olej bez lepku, sůl, vitamin D3 (cholekalciferol), B2 (riboflavin) a B12 (kobalamin).

Minimální trvanlivost do: viz vrchní strana obalu (12 měsíců trvanlivost od data výroby). Skladujte na suchém místě. Po otevření uchovejte v ledničce a spotřebujte do 7 dnů.