My Daily Mix #6 - 250g

My Daily Mix #6 od Rebel Bean pražírny je vynikající směs 3 druhů kávy s příchutí čokoládové sušenky, borůvky a černého bezu. 

Váha: 250g

Skladem
Kód: 600
290 Kč / ks
Kategorie: Rebelbean
Hmotnost: 0.27 kg

REBELBEAN - MY DAILY MIX #6 - 250g

Vynikající směs 3 druhů kávy s příchutí čokoládové sušenky, borůvky a černého bezu. 

Na prvním místě je pro nás profil. Na jednu stranu je hodně o plné sladké chuti, ale zároveň nechybí ovocné aroma a příjemná acidita. Představte si lívance, kde každá vrstva je namazaná jinou marmeládou. Nuda rozhodně nehrozí. Výhoda blendu je právě v jeho komplexnosti. A to je přesně ono!

Stejně jako ostatní naše kávy i tato je omni roast. Proto se nemusíte omezovat jenom na espresso. Pijeme ho u nás na batch brew skoro každé ráno.

Ale první, co po příchodu do práce zapínáme není kávovar, ale sound system. Muzika i kafe prostě patří do každého dne! A tuhle kávu, kterou zrovna držíte v rukách nejlépe definuje náš na míru ušitý playlist. Ve své podstatě je to taky blend, jen místo kávy mícháš různé styly hudby. Některá složka je sladší, jiná zase ostřejší. Na jeho tvorbě se podílel celý náš team a spolu s blendem se bude vyvíjet i tenhle soundtrack. Tak konečně přestaňte ladit jen mlýnek a nalaďte i Spotify!

 

Druhy kávy:

40 % Ethiopia Bookkisa

odrůda: Gibirinna & Serto (74110 & 74112) 
zpracování: Natural

40 % Peru Jaen

odrůda: Mix
zpracování: Washed

20 % Colombia Inza

odrůda: Mix
zpracování: Washed