Raw Press

RAW PRESS

Milujete raw ingredience stejně jako my? Tak to musíte vyzkoušet granolu a pronuts od společnosti Raw Press.

Značka Raw Press pochází z Velké Británie a její jméno zná v Londýně skoro každý. Z malého obchůdku na okraji Chelsea se rozšířili do každého koutku Anglie. Nyní si můžete jejich produkty vychutnat i u nás v České republice díky naší společnosti Food Labs by Green Heads. 

A co máme pro Vás připraveno? Zakoupit si můžete například řadu Adaptogenních Granol, které budete doslova zbožňovat. Adaptogenní granoly obsahující ovoce, ořechy a semena, jakož i exotičtější superpotraviny, nootropika, ajurvédské byliny a houby, aby vytvořily první funkční sortiment obilovin na světě! Adaptogeny jsou přírodní ingredience, které pomáhají autonomnímu nervovému systému těla přizpůsobit se stresu nebo návratu k homeostáze, zatímco nootropika je zaměřena na posílení mentálního výkonu.

Novinkou, o kterou u nás v Čechách nezavadíte, jsou Pronuty. Ty jsou syrové proteinové koblihy vyrobené z ovsa, kešu a datlí, s veganským konopným proteinovým práškem. 

V neposlední řadě stojí za zmínku kapustové chipsy. Naše Kale Chips jsou sušené, ne smažené. Připraví se čerstvé bio kale listy, obalí se lahodnou omáčkou a následně se dehydratují při nízké teplotě, dokud nejsou svěží a neodolatelné!

6 položek celkem