Oatly Čokoládové ml*ko

Čokoládové ml*ko Oatly Barista. Miluje ho každé dítě, čokoládové mléko, až na ten rozdíl že Oatly žádné mléko neobsahuje. Náš čokoládový ovesný nápoj je plný ovsa, který obsahuje bílkoviny, sacharidy a vlákninu. A pokud to nestačí, v Oatly ho obohatili o vápník a vitamíny.

Objem: 1000ml

Skladem
Kód: 263
79 Kč / ks
Kategorie: Oatly
Hmotnost: 1.1 kg

OATLY ČOKOLÁDOVÉ ML*KO

Čokoládové ovesné ml*ko. Již ho nemusíte hledat. Food Labs vám ho doručí až domů.

Teplé či studené, k snídani nebo jen tak, bio ovesný nápoj Oatly čokoládový je chuťově vynikající. Použijte při přípravě müsli, koktejlů či dezertů.


Ovesné nápoje Oatly představují lahodnou alternativu k mléku a sójovým nápojům. Produkty se vyrábí ze švédského ovsa. Oatly uvádí, že díky místnímu podnebí je švédský oves kvalitnější než v ostatních státech Evropy. Suroviny, které se při výrobě ovesných nápojů používají, pocházejí z ekologického zemědělství a neprošly procesem genetické modifikace.

Složení:

Ovesný základ (voda, OVESNÉ vločky 10%), cukr (3,5%), kakaový prášek (1%), řepkový olej, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, jodovaná sůl, dochucovadla, vitamíny (D2, riboflavin a B12).

Minimální trvanlivost do: viz vrchní strana obalu. Skladujte v chladu a suchu. Po otevření skladujte v ledničce a spotřebujte do 5 dnů. * 3,5% cukru je přidaný cukr, zbytek jsou přírodní cukry z ovsa.