Neohodnoceno

Oatly Čokoládový rostlinný nápoj

Čokoládový rostlinný nápoj Oatly Barista. Miluje ho každé dítě, čokoládové mléko, až na ten rozdíl že Oatly žádné mléko neobsahuje. Náš čokoládový ovesný nápoj je plný ovsa, který obsahuje bílkoviny, sacharidy a vlákninu. A pokud to nestačí, v Oatly ho obohatili o vápník a vitamíny.

Objem: 1000ml

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 263
79 Kč / ks
Kategorie: Oatly
Hmotnost: 1.1 kg
Položka byla vyprodána…

OATLY ČOKOLÁDOVÝ NÁPOJ

Čokoládové ovesný nápoj. Již ho nemusíte hledat. Food Labs vám ho doručí až domů.

Teplé či studené, k snídani nebo jen tak, bio ovesný nápoj Oatly čokoládový je chuťově vynikající. Použijte při přípravě müsli, koktejlů či dezertů.


Ovesné nápoje Oatly představují lahodnou alternativu k mléku a sójovým nápojům. Produkty se vyrábí ze švédského ovsa. Oatly uvádí, že díky místnímu podnebí je švédský oves kvalitnější než v ostatních státech Evropy. Suroviny, které se při výrobě ovesných nápojů používají, pocházejí z ekologického zemědělství a neprošly procesem genetické modifikace.

Složení:

Ovesný základ (voda, OVESNÉ vločky 10%), cukr (3,5%), kakaový prášek (1%), řepkový olej, uhličitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, jodovaná sůl, dochucovadla, vitamíny (D2, riboflavin a B12).

Minimální trvanlivost do: viz vrchní strana obalu. Skladujte v chladu a suchu. Po otevření skladujte v ledničce a spotřebujte do 5 dnů. * 3,5% cukru je přidaný cukr, zbytek jsou přírodní cukry z ovsa.