Fluidum Té

FLUIDUM TÉ

Fluidum Té je BIO tekutý čajový extrakt, s kterým si svůj šálek čaje připravíte během chvilky.
Čajové zážitky se teď obejdou bez ohřevu vody nebo louhování..

Čaj je druhým nejvíce konzumovaným nápojem na světě. Jeho chuť a blahodárné účinky si dopřávali naši předci už ve starověku. Dnes čaj nechybí skoro v žádné domácnosti. Oproti přípravě sypaného čaje se louhování čajového sáčku zdá snazší, ale když nepoužijeme správnou teplotu vody a neohlídáme čas louhování, čaj přesto přelouhujeme nebo naopak. Příprava čaje je tak trochu rituál a mnohdy na něj ve spěchu nemáme čas. Pro takové chvíle a mnohé další vzniklo Fluidum Té. 

Fluidum Té je spojením bylinné tradice a nových technologií. Při výrobě nejsou bylinky vystavovány varu, dlouhé maceraci, působení chemie nebo alkoholu. Své Té si tak můžete vychutnat v bio kvalitě, a to bez přidaných barviv, umělých aromat, konzervantů nebo cukru. Rychle a jednoduše. Stačí tekutý obsah sáčku, nalít do čtvrt litru studené, či libovolně teplé vody. Kdykoliv a kdekoliv. Ráno při snídani s rodinou nebo třeba na vrcholu Sněžky s přáteli. 

Nabízíme novou variantu přípravy čaje. Podle nás je to první velká změna ve světě čaje od vynálezu čajového sáčku na začátku minulého století. Rychle připravený nápoj neztrácí na kvalitě a i tím se řadí mezi prémiové produkty. Své čajové zážitky můžete obohatit o nová místa. Fluidum Té se vejde do každé kapsy, batohu nebo kabelky, a je tak ideálním nápojem nejen při cestování. 

6 položek celkem