Erebos Fresh

Osvěžující nakopnutí

Erebos Fresh je přírodní bylinný nápoj, který nakopne tělo a posílí mysl. Výluh ze sedmi povzbuzujících bylin osvěžen citrusovými bylinami v kombinaci s pečlivě vybraným kořením probudí vaše chuťové buňky a podpoří trávení. 

 

Skladem
Kód: 2948
49 Kč / ks
Kategorie: Erebos
Hmotnost: 0.2 kg
Objem: 250 ml
Výrobeno: ČR

EREBOS FRESH HERBAL DRINK

OBJEVTE NEPOZNANÉ A ZAŽIJTE NOVÝ PŘÍVAL ENERGIE

Nápoj obsahuje 7 druhů bylin a koření. Je vyráběn tradičním způsobem louhováním bylin. Aktivní látky jako například kofein obsahuje pouze z těchto bylin. Neobsahuje taurin ani přidaná barviva, aromata či konzervanty. Potěší vás novou chutí a čistě přírodním složení bez chemie.

SLOŽENÍ:

Výluh ze 7 bylin EREBOS (maté, kola , guarana, rhodiola, mateřídouška, kozinec, maral), třtinový cukr, esence EREBOS FRESH (přírodní aroma, výluh z bylin a koření),  vitamín C, antioxidant: kyselina citronová . Neobsahuje konzervanty, barviva ani umělá aromata. Před vypitím důkladně protřepejte. Skladujte v chladu a temnu. Po otevření ihned spotřebujte. Sedimentace bylin je znakem přírodního charakteru nápoje. Nápoj s vysokým obsahem přírodního kofeinu (39 mg/100 ml) – není vhodný pro děti a těhotné nebo kojící ženy. Kofein pouze z bylin. Originální česká receptura.

Z jakých bylin se Erebos vyrábí?

 
Yerba Mate
YERBA MATE
Kola pravá
KOLA PRAVÁ
Guarana
GUARANA
Rhodiola rosea
RHODIOLA ROSEA
Mateřídouška
MATEŘÍDOUŠKA
Kozinec
KOZINEC
Maral
MARAL